Mladí atleti se loučili se starým rokem

posted in: Ostatní | 0

Ve čtvrtek 22. 12. se v naší hale uskutečnil již tradiční mítink, na který děti z přípravek a žákovských družstev Olympu pozvaly své vrstevníky z atletických oddílů Kotlářky, Újezdu nad Lesy a Aritmy, aby se s nimi utkaly ve vícebojích.

Děti z přípravky závodily v trojboji, který sestával z 60 m, dálky a 400 m (ročníky 2007 a 2008) nebo 600 m (ročníky 2005 a 2006). Žákovské kategorie soutěžily v pětiboji (60 m př., koule, 60 m, dálka, 800 m). K vidění byly urputné souboje a často i kvalitní výkony. V kategorii nejmladších dívek zvítězila Daniela Mandíková z Újezdu, mezi stejně starými kluky Marek Váňa z Olympu. Mezi dětmi ročníků 2005 a 2006 byli nejlepší Kateřina Šebrlová z Aritmy a Jáchym Burian z Újezdu. Kategorii mladšího žactva vyhráli Anna Šilhavá a Jaroslav Sedláček z Olympu. Mezi staršími žáky byli nejlepší Tereza Cibiková z Kotlářky a Ondřej Kuban z Olympu.

Závody úspěšně proběhly díky pomoci Martina Smetany, Mirka Fliegla, Honzy Kervitcera, Ládi Černého a trenérů zúčastněných oddílů, kteří se zhostili i funkcí rozhodčích a technické čety.

Přehled výsledků najdete zde.