Na webu Českého atletického svazu najdete krajské tabulky

posted in: Novinky | 0

Český atletický svaz (ČAS) v lednu letošního roku v tichosti připravil na svém webu zajímavou statistickou novinku – průběžné tabulky jednotlivých krajů ČR.

Při prohlížení webových stránek www.atletika.cz v sekci STATISTIKA si můžete všimnou nově přidané položky – PRŮBĚŽNÉ TABULKY KRAJŮ. Po rozliknutí se Vám zobrazí standartní vyhledávání doplněné o položku KRAJ. Pro výběr můžete zvolit kterýkoliv z krajů v ČR a sledovat průběžnou výkonnost závodníků ve vybraném kraji.

O této novince jsem si krátce povídali s místopředsedou ČASu Jackem Přibáněm, který krajské vyhledávání inicioval. „Novinka je velmi příjemným zpestřením krajského atletického dění. Tabulky jsou velkým přínosem pro všechny, kteří se u nás atletikou zabývají. Mohou porovnávat své výkony nejen na republikové úrovni, ale i krajské. V každé disciplíně se zobrazuje 50 nejlepší výkonů a tak doufáme, že se nová možnost vyhledávání výkonů bude všem atletům líbit.“

Průběžné tabulky je možné implementovat do jednotlivých stránek krajských atletických organizací. Pro technické detaily je nutné kontaktovat ostravskou společnost ONLINE SYSTEM, která tuto vyhledávací aplikaci pro web ČASu vytvořila.