Povodňové konto PSK Olymp Praha oddíl atletiky

posted in: Ostatní | 0

Na začátku června byla část České republiky postižena ničivými povodněmi. Voda poničila velké množství majetku a zanechala za sebou mnohamilionové škody. PSK Olymp Praha oddíl atletiky byl jedním z mnoha, kterých se tatoživelná katastrofa dotkla. V současnosti se nám hlásí mnoho dobrovolníků, kteří chtějí pomoci při odstraňování následkůpovodní nebo nabízí finanční a materiální pomoc na úklid a obnovu sportovišť. Těchto nabídek si velmi vážíme a nabízenou pomoc bychom rádi efektivně využili. Pro účely dotazů jsme zřídili e-mailovou adresu info@atletika-olymp.cz, kam je možné zasílat dotazy a případně nabídky s pomocí. Dále jsme zřídili bankovní účet pro dobrovolné příspěvky na odstraňování povodňových škod na sportovištích oddílu atletiky PSK Olymp Praha.

Číslo účtu: 161624025/0300
Variabilní symbol: 01
Konstantní symbol: 0308
Text (zpráva pro příjemce): Vaše jméno a povodeň

V neposlední řadě má pro lepší a flexibilnější kooperaci prací při odstraňování škod pomoci následující formulář (povoden.atletikaolymp.cz), kde je možné zanechat kontakt a uvést preferovaný způsob pomoci.

Pro ty, kteří budou mít zájem připravíme potvrzení pro finanční úřad o poskytnutí daru. Prosím Vaše žádosti zasílejte na oddílový email pskatletika@seznam.cz