PSK Olymp Praha představil plakáty pro halová mistrovství republiky 2013

posted in: Novinky | 0

PSK Olymp Praha tak jako v minulých letech i letos uspořádá halové mistrovství republiky 2013 ve vícebojích a chůzi (8.2. – 10.2.), mužů a žen (16.2. – 17.2.) a jako poslední se uskuteční mistrovství juniorských a dorosteneckých kategorií (23.2. – 24.2.). I tento rok je připravený plakát, který vznikl znovu pod rukama grafičky Heleny Knotkové.

Většina velkých sportovních, kulturních a další společenských akcí se prezentuje plakátem. Ani v roce 2013 plakáty nebudou chybět. Mezi hlavní motivy pro rok 2013 patří: běh, překážky, skok do výšky a vrh koulí. Pro každé mistrovství je připravené jiné barevné zaměření. Vícebojům a chůzi vévodí zelená, hlavnímu vrcholu české atletiky modrá a závěrečnému „Gigantu“ červená.  Letošní rok se řadí mezi jedny z nejhezčích posledních. Design působí velmi příjemným sladěným dojmem, který atletiku dělá dynamickým a napínavým sportem ve kterém nechybí napětí.

Helena připravovala plakát už v roce 2011 a 2012, tak jsme se zeptali jak se rodil ten pro rok 2013:

„Využila jsem opět siluet atletů charakterizujících vybrané disciplíny, a to: běh, překážkový běh, skok do výšky a vrh koulí. Barvy jsem volila s ohledem na sladění s logem hlavního partnera a pro hlavní závod jsem vybrala tradičně modrou v různých odstínech. Pro další závody jsem volila kombinaci odstínů, které jsou v harmonii s tiskovinou hlavního závodu, ale jsou dostatečně vizuálně odlišné pro dobrou orientaci v jednotlivých soutěžích. Silueta koulaře a pruh s názvem závodu, které jsou všude ve stejné barvě, jsou pak stejně jako jednotný motiv sjednocujícím prvkem všech tří plakátů.“

Při každém závodě bude k dispozici omezené množství, které si budou moci diváci bezplatně odnést jako suvenýr. A jak se líbí plakáty Vám? Můžete se s námi podělit o názor v diskuzi pod příspěvkem nebo na naší facebookové stránce PSK Olymp Praha – oddíl atletiky.

O autorce plakátů pro rok 2013:

Helena Knotková, DiS.

grafička na volné noze

www.helenak.cz

Reference a spokojení zákazníci:

Autosalon Klokočka, Český statistický úřad, H1.cz, J&T banka, Jóga s dětmi, Megainzerce.cz, Metzler International, Nielsen, Orbit Merret, Outdoorbaby.cz, Perfecto Design, Restaurace Zlaté časy, Spolu dětem o.p.s., Vekra stavební, Weekend Max Mara a mnoho dalších