Ve středu 17.dubna pořádáme 8.ročník Jarního běhu Olympu

posted in: Novinky | 0

Tak jako každý rok se středu v areálu CS MV ČR uskuteční pod taktovkou PSK Olymp Praha 8.ročník tradičního Jarního běhu Olympu, který je i pro letošní rok zařazený do Poháru Pražských Běžeckých Nadějí 2013.

Program celého běžeckého odpoledne začíná v 16.15 hod kdy se na trať dlouhou 250 metrů vydá nejmenší přípravka dívek ročník narození 2006 a mladší. Postupně budou startovat jednotlivé kategorie až do 18.20 kdy na trať 5 500 metrů vyběhne hlavní závod mužů a juniorů.

„Pro rok 2013 jsme ve spolupráci s Pohárem Pražských Běžeckých Nadějí připravili pro závodníky a závodnice možnost on-line přihlášek, které je i finančně výhodnější než přihlášení na místě v den závodu. Přihláška přes internet vychází na částku 30 Kč oproti přihlášení v den závodu za 50 Kč. Doufáme, že tento způsob se nám osvědčí a dokážeme celkové výsledky všech kategorií publikovat na internetových stránkách v co nejkratší době po doběhu posledního závodníka do cíle.“ řekl hlavní organizátor závodu Jindřich Linhart.

On-line přihlášky k Jarnímu běhu Olympu 2013 (kliknutím na odkaz se Vám otevře přihlašovací formulář)

Určitě nás čeká příjemné sportovní odpoledne, kdy se můžeme dočkat zajímavých sportovních výkonů, soubojů o pohárové body a nebo pokusy o překonání traťových rekordů v mužský i ženské kategorie. Nynější traťové rekordy jsou z roku 2008. V mužích se o vylepšení času postaral domácí závodník Juraj Vitko – PSK Olymp Praha časem 17:45 min. Ženským tabulkám závodu vévodí Monika Preibischová z AC Mariánské Lázně v čase 13:57 min.

Už jen si přát, aby bylo příjemné závodní počasí a velká konkurence.

Kompletní propozice závodu