Výroční členská schůze zvýšila členské příspěvky

posted in: Novinky | 0

V úterý 17.12.2013 se uskutečnila očekávaná výroční členská schůze, kde byl zhodnocen celý uplynulý atletický rok, nastíněn plán práce na rok 2014, schválené zvýšení členských příspěvků a oceněni nejlepší atleti a atletky PSK Olymp Praha za rok 2013.

Výroční členská schůze se uskutečnila v konferenčním sále Zotavovny Vojenské služby ČR. Hlavním bodem celého programu bylo navýšení členský příspěvků pro rok 2014 – 2015, které se podařilo odhlasovat. Na návrch rady klubu PSK Olymp Praha je nutné nově příspěvky uhradit nejpozději do 31. března daného roku. Nová výše členských příspěvků je následující:

Výše členských příspěvků pro rok 2014:

2.500,-Kč

žákovské až dospělácké kategorie závodící za družstva oddílu atletiky PSK Olymp Praha

3.000,-Kč

atletická přípravka – děti od 6 do 10 let

3.500,-Kč

rekreační sportovci, závodníci jiných atletických oddílů

500,-Kč

trenéři, členové výboru oddílu, důchodci, rozhodčí, rodiče

Ještě před hlasováním předseda oddílu Miroslav Záhořák pozitivně zhodnotil atletický rok 2013 a informoval o skutečnosti, že prezidium oddílu revokovalo své rozhodnutí o vyloučení několika členů.

Na závěr proběhlo rozloučení s naší nejlepší diskařkou posledních let a bronzovou medailistkou z olympijských her v Aténách Věrou Cechlovou Pospíšilovu, která v letošním roce ukončila svojí aktivní atletickou kariéru a také vyhlášení nejlepších atletů a atletek oddílu mezi které patří:

Lenka Masná

Jan Ján

Kateřina Krejčí

Lucie Krupařová

Dominika Krupařová

Tereza Zimovjanová