Na konci minulého týdne startovali naši žáci na Přeboru Prahy mladšího žactva v Hostivaři. Dařilo se především klukům. Přebornické tituly získali Jakub Galgonek na osmistovce časem 2:25,78 a Adam Urban v oštěpu za 35,96 m. Druhá byla Anna Šedivá na třístovce, běžela 44,59 s, a Martina Chudová, která zaběhla půlku za 2:22,50. Stříbrné medaile získaly i S. Shrbená, M. Chudová, R. Oulehlová a A. Šedivá ve štafetě 4×300 m. Bronzem doplnili naši sbírku V. Švanda, J. Galgonek, J. Diblík a A. Urban v závodě štafet 4×60 m.
K vidění byly i další pěkné výkony. Všem gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu.

