Juniorky obsadily 4. místo na mistrovství Čech.

18. 9. 2023

Naše juniorky závodily v sobotu 9. 9. 2023 na M – Čech. Družstvo nastoupilo v počtu 19 (8 juniorek PSK, 4 hostující z USK a po domluvě s trenéry bylo družstvo doplněno 7 dorostenkami). Získaly jsme 207b. a obsadily 4. místo, těsně za Sp.P4 216b. Soutěž jasně vyhrály juniorky Škody Plzně 340b.,před Slávií 296b. Dále 5. Tábor 161b., 6. Pacov 105b, 7. Sokol Petřín a 8. neúplné družstvo ČB.

Naše dívky předvedly bojovné výkony: Klonová vyhrála hod diskem a přidala osobák ve vrhu koulí (3. místo), dorostenka Mikulášová vyhrála trojskok a utvořila si osobní rekord ve skoku dalekém (2. místo), Krejčovesová bodovala ve 3 disciplinách a štafetě, na 100m dala si také posunula osobní rekord. Lucie Lasíková vyhrála 100př. a bodovala ve výšce (SB)- (3. místo) a na 200m (2. místo) a běžela obě štafety. Bojovné výkony předvedla Palečková ve skoku do dálky a v trojskoku a nastoupila i do štafety 4x400m. Běžecké disciplíny se nám bohužel nepodařilo obsadit. Avšak i přesto chybělo málo a dívky mohly získat bronzové medaile.