Nejúspěšnější dorostenecká a juniorská výprava za posledních 8 let na M ČR!!!

19. 6. 2022

Jak se začalo, tak se i končilo!!! Řeč je o medailích, které naše mládež nasbírala za dva dny. V sobotu to byly 3 medaile a v neděli se pokračovalo! Bronzovu medailí zahajoval atletické soupeření Kryštof Neděla na disku, kde hodem dlouhým 46,68m získal bronzovou medaili. Souběžně na druhé staraně stadionu bojovala o titul v tyči dorostenka Viktorie Ondrová, která se nakonec musela spokojit se stříbrnou medailí za skok, který měřil 355cm. Zlatem doplnila svou sobotní zlatou sbírku Ester Bendová, která po vyhraném rozběhu vyhrála i finále časem 59,25s. Pro osobní rekord a zlato si dohodila diskařka Klára Klonová. Její osobní rekord má nyní hodnotu 45,87m. Závodního dne se zúčastnili i další. Na 12. místě doběhl na 3000m v osobním rekordu 9:22,57 Jonáš Kopecký. Osmým místem na 4x400m uzavíraly juniorky ve složení Kloudová A., Valachová L., Šilhavá A., Kotoučová A. mistrovství ČR. Foto M ČR.