Úspěšný nominační závod na ODM

4. 6. 2022

Poslední červnový týden se budou konat v Olomouci Hry X. letní olympiády dětí a mládeže 2022.

V rámci příprav na tuto akci uspořádal PAS nominační závod pro sestavení pražských družstev mladšího a staršího žactva. Závodů se zúčastnili i závodníci našeho oddílu.

Skvěle si vedli Marek VáňaLinda Botková. Marek zvítězil ve vrhu koulí starších žáků výkonem 12,95 m i na třístovce, kterou zaběhl za 36,88 s. Linda byla nejúspěšnější mladší žákyní soutěže, když vyhrála osmistovku v novém osobní rekordu 2:28,15 a byla druhá v běhu na 60 metrů překážek časem 9,87 s. Oba si tak řekli o účast v Olomouci.
Protože velmi pěkné výkony předváděli i ostatní naši mladí atleti, můžeme se těšit na jejich další starty v průběhu dráhové sezóny. Celkové výsledky jsou zde: https://online.atletika.cz/vysledky/63640

Foto zde: ODM 2022